Bendradarbystės erdvės

BENDRADARBYSTĖ – DAUGIAU NEI DARBO VIETOS NUOMA

Darbo vietos nuoma bendradarbystės (angl. coworking) erdvėje idealus pasirinkimas laisvai samdomiems ekspertams, startuoliams, mažiems verslams. Darbas tokiose erdvėse ne tik patogus, bet ir efektyvus. Čia viskuo pasirūpinta, o supanti aplinka leidžia visą dėmesį skirti savo darbui ir užsibrėžtiems tikslams. Susitikimų kambariai, niekada nesibaigianti kava bei arbata, saugumas, biuro ir sekretoriato paslaugos, stovėjimo aikštelės, foto studijos ir viskas, ko tik gali prireikti, skirta sklandžiam darbui, nesukant galvos dėl smulkmenų.

Ieškok bendradarbystės erdvės savo mieste!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Bendradarbystė

DARBO VIETOS NUOMA IR BENDRUOMENĖ

Dar vienas išskirtinis darbo tokiose erdvėse privalumas – kartu dirbantys kolegos. Skirtingų sričių specialistai tampa bendruomene, kurioje dalinasi savo patirtimi, žiniomis bei padeda vieni kitiems spręsti problemas. Dažnai toks bendravimas įkvepia naujiems projektams. Užstrigai ieškodamas sprendimų? Šalia visada atsiras žmogus, kuris padės į viską pažvelgti iš šalies. Šovė į galvą nauja idėja? Tikėtina, šalia sėdi bendraminčiai, kurie prisijungs prie jos įgyvendinimo.

Taip pat norime tęsti geriausias bendradarbystės tradicijas ir prisidėti stiprinant laisvai samdomų darbuotojų (angl. freelancer) bendruomenę Lietuvoje. Būti jos dalimi – reiškia nuolatos gauti ir keistis naujausia informacija, kartu su bendraminčiais dalyvauti renginiuose ir diskusijose, drąsiai ir garsiai dalintis savo pasiekimais ir išmoktomis pamokomis. Tikime, kad tokia mūsų vizija greitu metu taps realybe.

VISA INFORMACIJA APIE DARBO VIETOS NUOMOS ERDVES

Mūsų komanda pastebėjo, kad išpopuliarėjus coworking‘o kultūrai, pradėjo stigti objektyvios informacijos apie  darbo vietos nuomos centrus. Todėl norėjome sukurti vietą, kurioje kiekvienas galėtų rasti reikalingą ir nepagražintą informaciją apie, tai kas šiuo metu siūloma rinkoje. Ir mums tai pavyko. Bendradarbystė.lt platforma nėra skirta tik vienos konkrečios erdvės pristatymui. Čia rasite nešališką informaciją apie daugelį šiuo metu veikiančių bendradarbystės erdvių visoje Lietuvoje.

Taip pat norime paneigti mitą, su kuriuo dažnai susiduriame – darbo vietos nuoma šiuolaikiškoje erdvėje įmanoma tik didžiuosiuose šalies miestuose. Tai nėra tiesa. Po truputį ryškėja tendencija, kad laisvai samdomas darbas vis labiau populiarėja ir mažesniuose miesteliuose. Tokiems specialistams susibūrus į bendruomenes, natūraliai kyla poreikis kurtis naujiems coworking‘o centrams. Šiuo metu mūsų puslapyje galite rasti informacijos apie 15 didesnių ir beveik 20 mažesnių erdvių visoje Lietuvoje.

Žinome, kad ieškant darbo vietos nuomai, jums svarbiausia išsirinkti tokią, kuri geriausiai atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius, todėl daug dėmesio skyrėme informacijos paieškai ir aiškiam jos pateikimui. Rinkome nešališkus atsiliepimus apie kiekvieną puslapyje esančią erdvę ir stengėmės kuo tiksliau įvardinti kiekvieno centro privalumus bei trūkumus. Įsiklausėme į senbuvių patarimus ir nuomones iš pirmų lūpų. Tikime, kad visa ši informacija padės priimti geriausią sprendimą ieškant darbo vietos.